O NAS

O Nas- Co Robimy ?

O Nas. Oferujemy największą w Polsce gamę wózków  hotelowych w tym klasy Premium, wózków higienicznych Premium dla Szpitali, Klinik, Domów Opieki o nowoczesnych i proekologicznych rozwiązaniach. WÓZKI HIGIENICZNE na Odpady Medyczne, na Brudną i Czystą Bieliznę, na Odpady Komunalne, Wózki Hotelowe i do Sprzątania.

Oferowane wózki podlegają dezynfekcji, wózki ze stopu aluminium, na zewnątrz i wewnątrz obiektu, do szpitala, domów opieki, wózki hotelowe, wózki do sprzątania, wózki do segregacji odpadów, do pralni, do kuchni i magazynów,

Prezentowane wózki są perfekcyjnie wykonane (Austria, Francja, Niemcy, Czechy), solidne, tanie, możliwa dezynfekcja, łatwe w utrzymaniu czystości, najwyższej jakości materiały, wózki lekkie, nie mają metalowych korodujących części.

Oferujemy wózki wyjątkowe, ergonomiczne, największych producentów w Europie  o innowacyjnych rozwiązań w zakresie nanotechnologii. Nasz zespół posiada profesjonalną wiedzę, aby kreować sukces klienta.

O Nas- Nasza Wizja

Nasze przedsięwzięcie www.uniwozki.pl staje przed licznymi wyzwaniami stawianymi przez otoczenie gospodarcze. Nasza bogata oferta wózków jest dedykowana dla najbardziej wymagających Odbiorców typu: Szpitale, Kliniki, Hotele, Domy Opieki, Pralnie Komercyjne, Restauracje, Firmy Sprzątające, Firmy Cateringowe, Sklepy. Planujemy dynamiczny rozwój asortymentu oferowanych wózków, aby osiągnąć pozycję lidera na rynku, a także ciągły wzrost standardów działania to najważniejsze z tych wyzwań. Chcemy być elastyczni i gotowi na realizację najtrudniejszych wymagań rynku.

Współpracuj z Nami !

Jeśli masz ciekawe propozycje współpracy prosimy o kontakt z nami na maila sklep@uniwozki.pl

Historia Naszej Firmy

Doświadczenie i wiedza towarzyszy nam od ponad 25 lat. Wieloletnie nasze wcześniejsze  kontakty z przedstawicielami Hoteli, Szpitali, Domów Opieki, Pralni Komercyjnych pozwalają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Odbiorców w zakresie lepszego dostosowania naszej oferty do ich potrzeb.

Co możemy zrobić dla Państwa ?

Jesteśmy do dyspozycji w sytuacjach wyjątkowych w układzie czasowym 24/7 by wspierać wiedzą i doświadczeniem, dbać o szybką i bezpieczną dostawę produktów.

Oferujemy wózki serwisowe na potrzeby Szpitali, Hoteli, DPS, Pralni, Cateringu wykonane perfekcyjnie z najwyższej jakości materiałów, wózki higieniczne, solidne i tanie, większość podlegają dezynfekcji.

Warunki dostawy określone są indywidualnie z Zamawiającym zależnie od wielkości i ilości produktów. Wszystkie dostawy są ubezpieczone.

Profesjonalne doradztwo w zakresie właściwego doboru produktów i warunków szybkiej dostawy.

Dzięki najwyższej jakości naszych produktów i bezpiecznych warunków dostawy mamy 99% zadowolonych Odbiorców.

Koszyk

close